NITOVAČKY

NOVUS N-10 SET

Nitovacie zariadenie pre hobby používanie. Odolný hliníkový nástroj s oceľovou pákou. Integrovaný kľúč na rýchlu výmenu úchytov. 4 integrované a vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie.

Hmotnosť: cca. 464 g

N 10 SET nit A

NOVUS N-20

Univerzálna nitovačka na hobby použitie. Použitie pre hliníkové, oceľové a medené nity s priemerom do 5 mm. Odolný hliníkový nástroj s oceľovou pákou. 4 integrované a vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie.

Hmotnosť: cca. 488 g

N 20 nit A S C

NOVUS N-30

Robustný profesionálny nástroj určený pre domácich majstrov, ktorí pracujú na profesionálnej úrovni. Odolný hliníkový nástroj s oceľovou páčkou. Vratná pružina pre ľahké vysunutie nitovacieho tŕňa. 4 Integrované a vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie.

Hmotnosť: cca. 508 g

N 30 nit A S C

NOVUS N-25 VARIO

Univerzálny nitovací nástroj s otočnou hlavou. 360° otočná hlava na nitovanie na ťažko dostupných miestach. Odolný hliníkový nástroj s oceľovou pákou. 4 integrované a vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie. Integrovaný kľúč na rýchlu výmenu úchytov. Uzamykateľná rukoväť na uloženie

Hmotnosť: cca. 627 g

N 25 VARIO nit A S C

NOVUS N-120

Univerzálna nitovačka, určená na prácu v dieľni. Odolný hliníkový nástavec a oceľová páka. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. 4 integrované vymeniteľné držiaky na nitovačke. Uzamykacia rukoväť pre uloženie mimo prevádzky. Integrovaná vratná pružina pre jednoručné použitie. Nastavovacia skrutka pre obmedzenie pohybu.

Hmotnosť: cca. 580 g

N 120 nit A S

NOVUS N-40

Profesionálna priemyselná nitovačka. Odolný hliníkový nástroj s oceľovou pákou. Mimoriadne robustný mechanizmus skľučovadla vďaka použitiu kvalitného materiálu. Úzka hlava pre nitovanie na ťažko dostupných miestach. Vratná pružina pre ľahké vysunutie nitovacieho vretena. 4 integrované a vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie.

Hmotnosť: cca. 531 g

N 40 nit A S C

NOVUS N-55 easy

Profesionálna priemyselná nitovačka pre používanie v dieľni. Odolné hliníkové telo a robustná kovaná oceľová páka. Mimoriadne robustný upínací mechanizmus, vďaka použitiu z vysokokvalitného materiálu. Kontajner na zber nitových tŕňov. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. 4 integrované, vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji pre bezpečné skladovanie.

Hmotnosť: cca. 891 g

N 55 nit A S C

NOVUS N-140

Odolný hliníkový nástavec a oceľová páka. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. 4 integrované vymeniteľné držiaky na nitovacom nástroji. Uzamykacia rukoväť pre uloženie mimo prevádzky. Integrovaná vratná pružina pre jednoručné použitie. Nastavovacia skrutka pre obmedzovač pohybu

Hmotnosť: cca. 580 g

N 140 nit A S
created by freshZone
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.   Viac informácií.