RUČNÉ SPONKOVAČKY

NOVUS J-02 AL

Veľký sponkovač pre domácich majstrov z ABS-plastu. Univerzálne použitie v domácnosti aj na záhrade. Taktiež vhodný pre upevňovanie nízkonapäťových káblov do max. 50 V.

Hmotnosť : 325 g

Novus J-02 ALJ-02 AL spona

NOVUS J-065

Praktický odstraňovač spôn na odstraňovanie spôn všetkého druhu bez najmenšej námahy. Obzvlášť dobre ovládateľný vďaka ergonomickej rukoväte.

Hmotnosť : 115 g DB patent DBGm


Novus J-065

NOVUS J-11

Ideálna hobby sponkovačka na prácu v dome alebo na záhrade. Rýchly plniaci systém cez spodný nakladací mechanizmus s bezpečnostným zámkom pre jedoduché doplňovanie sponiek. Kovová rukoväť s úložnou funkciou, keď sa sponkovačka nepoužíva.

Hmotnosť: cca. 150 g

J 11 J 11 obr 3

NOVUS J-13

Malá ručná sponkovačka z vysokokvalitného plastu. Rýchly plniaci systém cez spodný nakladací mechanizmus s bezpečnostným zámkom pre jednoduché doplňovanie sponiek. Kovová rukoväť s úložnou funkciou, keď sa sponkovačka nepoužíva.

Hmotnosť: cca. 215 g

J 13 A 4 10

NOVUS J-17

Väčšia ručná sponkovačka s vysokokvalitného plastiku. Ľahký mechanizmus posunu: Posuvný mechanizmus na prepínanie medzi rôznymi druhmi sponiek. Komfortná rukoväť = Ergonomická ľahká rukoväť pre pohodlie pri práci. Rýchly plniaci systém: Spodný nakladací mechanizmus s bezpečnostným zámkom pre jednoduché doplňovanie sponiek. Kontrola sily: Nastavovač sily nárazu, pre zohľadnenie materiálu ktorý sa spája. Kovová rukoväť s úložnou funkciou, keď sa sponkovačka nepoužíva. Priehľadný priestor na zistenie počtu sponiek v zásobníku.

Hmotnosť: cca. 150 g

J 17
J-17 DA spona

NOVUS J-25

Sponkovačka zo zliatiny zinku vhodná na rôzne práce v domácnosti a dielni. Jednoduchý systém prepínania medzi používanými druhmi sponiek. Systém s bezpečnostnou poistkou pre ľahké plnenie zásobníka. Power Control – manuálne nastavenie sily pre daný materiál. Okienko pre zobrazenie aktuálnej plniacej úrovne.

Hmotnosť: cca. 150 g

J 25 AD 4 10

NOVUS J-27

Väčšia profesionálna sponkovačka s ľahkou kovovou stavbou. Ľahký mechanizmus posunu: Posuvný mechanizmus na prepínanie medzi rôznymi druhmi sponiek. Komfortná rukoväť: Ergonomická ľahká rukoväť pre pohodlie pri práci. Rýchly systém: Spodný nakladací mechanizmus s bezpečnostným zámkom pre ľahké doplňovanie sponiek. Priehľadný priestor na zistenie počtu sponiek v zásobníku.

Hmotnosť: cca. 621 g

J 27 AD 6 14

NOVUS J-29

Silná sponkovačka zo zliatiny zinku vhodná pre profesionálnych domácich majstrov. Jednoduchý systém prepínania medzi používanými druhmi sponiek. Dlhý nos sponkovačky pre práce v ťažko prístupných miestach. Okienko pre zobrazenie aktuálnej plniacej úrovne. Power Control – manuálne nastavenie sily pre daný materiál.

Hmotnosť: cca. 962 g

J 29 A D 6 14 E 16
created by freshZone
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.   Viac informácií.