XSolar GL-S

XSolar GL-S silverXSolar GL-S white
Technický popis
Rozmery (VxŠxH) 194 x 1178 x 188 mm ( vysoká )
194 x 808 x 188 mm ( stredná )
194 x 628 x 188 mm ( nízka )
Účinnosť 124 lm / W
Farba svetla 4000 K
Detekčný uhol 140 °
Rozsah otáčania solárny panel + - 165 ° ,
odnímateľný od svietidla LED panel + - 60 °
Dosah senzora Max . 5 m ( pri montážnej výške 1 m )
Svetelná citlivosť 2 lux
Nastavenie času softvérom riadené , 10 – 30 sec
Svetelný zdroj LED / 0,5 W / solárny panel / batéria s možnosťou dobíjania nabíjačkou
(nie je súčasťou dodávky)
Materiál: plast
Krytie IP v44
Batéria 2500 mAh LiFePO
Výkon 0,5 W LED
Trieda ochrany III
Farebné prevedenie strieborná, biela
Obj. kód Strieborná - 671211
Biela - 671204
XSolar L-S symbol1  XSolar L-S symbol2 XSolar L-S symbol3
High-end
mono-kryštalický
solárny panel
Lithium-Ferrum
batéria
LED systém
XSolar L-S symbol4 XSolar L-S symbol5 XSolar L-S symbol6
senzor
s Fresnelovou
šošovkou
nastavenie
jasu
nastavenie
panelu


XSolar GL-S illustration

X Solar GL - S


Svetlo zapnuté a vypnuté - automaticky a bez elektriny. Inovatívne senzory reagujú na pohyb a zmeny svetelných podmienok , automaticky zapnú výkonné LED svetlo a keď už nie je potreba , tak ho vypnú.

Senzorové LED svietidlo XSolar GL - S je najúčinnejším LED solárnym svietidlom na svete - a je jedným z najkrajších . Jasné svetlo , 365 nocí v roku , s nulovými nákladmi na elektrickú energiu . Ideálne pre umiestnenie na ceste , v jazde , na terasu alebo záhradu - všade tam, kde nie je elektrina, je k dispozícii . Výšku svietidla XSolar GL -S je možné upraviť vďaka delenému stĺpiku flexibilne podľa potreby . Máte na výber : vysoké 45 cm , 63 cm alebo 100 cm . Táto flexibilita ide ruka v ruke s kombináciou technológie LED s pohybovým senzorom , solárnym modulom a vysokým výkonom batérie . XSolar GL - S je veľkolepý vnútri aj zvonku - z hľadiska dizajnu a najmä v technológii : 0,5 W - LED - svetelný systém sa senzačnými 124 lm / W je 12 krát účinnejší ako štandardné žiarovky a osvieti rovnomerne priestor až do 30 m2 . LED - diódy Steinel majú životnosť okolo 50.000hodin alebo cca 30 rokov , údržba už preto nie je potrebná. To znamená : Už nikdy nebudete meniť žiarovky !
XSolar GL-S silver midXSolar GL-S silver low

Stĺpový reflektor XSolar GL - S je tiež vybavený infračerveným senzorom , ktorý je diskrétne integrovaný do spodnej časti panelu LED . Zorný uhol senzora: 140 °. Dosah: 5 m radiálne. Svetlo zapne len vtedy , keď snímač detekuje pohyb . Senzor je aktivovaný pri zotmení od 2 lux a doba svietenia je ovládaná prostredníctvom softvéru . Toto patentované inteligentné mikroprocesorové riadenie zaručuje maximálnu energetickú účinnosť . Navyše je tu voliteľná funkcia základného osvetlenia .

XSolar GL - S je vybavený mono - kryštalickým solárnym panelom krytým matným minerálnym sklom pre optimálnu premenu slnečného žiarenia na energiu . Solárne aj LED panely sú otočné . Navyše vďaka integrovanému kompasu je umožnená presná orientácia solárnych panelov na juh . XSolar GL - S je vybavený výkonným akumulátorom 2500 mAh Lithium - Ferrum - Kapacita . Tento je dodávaný v nabitom stave a má od prvej minúty svietenia rezervu až 50 dní . Ferrum - lítiové batérie majú vysokú kapacitu , nevybíjejú sa ani pri teplotách pod bodom mrazu . Navyše , batéria má micro - USB port , ktorým je možné dobíjať manuálne - to v prípade, že by slnko malo "dlhú dovolenku".


pdf-icon-small PDF návod


Prevedenie biela
tovar eshop
Prevedenie strieborná
tovar eshop


created by freshZone
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.   Viac informácií.