RS LED A1

RS LED A1RS LED A1 front
Technický popis
Rozmery (VxŠxH) 275 mm priemer 95 mm
LED životnosť 50 000 h
Pripojenie na sieť 230 – 240 V, 50 Hz
Detekčný uhol 360°
Typ snímača vysoko frekvenčný
Vysielací výkon cca. 1 mW
Krytie IP 44
HF-systém 5,8 GHz
Trieda ochrany II
Svetelný tok 270 lm
Teplota farby 3200 K
Rozsah, detektor pohybu 3 - 8 m
Rozsah časového nastavenia 5 s - 15 min
Nastavenie stmievania 2 - 2000 Lux
Výkon 12 W
Farebné prevedenie hliník

RS LED A1 illustration

RS LED A1, efektívny a trendový s dlhou životnosťou.Vysoko inovatívny senzor reaguje na pohyby v rôznych svetelných podmienkach, automatické prepínanie, výkonné LED svetlo "ON" a "OFF" opäť po predvolenú dobu. Viac kvality v živote, väčšia bezpečnosť / zabezpečenie a ďalšia ušetrená energia s inteligentným senzorom LED technológie od STEINEL.

RS LED A1 vysokofrekvenčné svietidlo pre nástennú a stropnú montáž. Vhodné použiť v kúpeľniach, chodbách, schodiská, harmonizuje s každým interiérom. Ručne fúkané sklo Triopal kryje vysokofrekvenčný senzor, ktorý je umiestnený vo vnútri a je takmer neviditeľný zvonku. Ten presne detekuje aj tie najmenšie pohyby. Detektor pohybu má dosah 3 až 8 metrov a je plynulo nastaviteľný. Čas a prahu stmievania možno ľahko upraviť.

Vedeli ste? Od roku 2012, nie je dovolené predávať klasické žiarovky už v EÚ. A len o málo neskôr väčšina halogénových žiaroviek bude stiahnutých z trhu rovnako. Každý, kto chce dobrú radu sa rozhodne pre moderné LED technológie STEINEL aj dnes. Kombinácia technológie LED s jedinečným chladiacim systémom (predlžuje životnosť LED až na 50.000 hodín).


tovar eshop

created by freshZone
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.   Viac informácií.